Вакансії

Музей “Територія Терору” шукає координатор(ку)а PR напряму та комунікації

Меморіальний музей тоталітарних режимів “Територія Терору” – муніципальна інституція, завдання якої дослідити, осмислити та презентувати трагічні сторінки історії середини ХХ ст. у контексті викликів сучасності.  Для підсилення роботи інституції команда музею шукає координатор(ку)а PR напряму та комунікації. Основними завданнями є: ведення та наповнення інформаційних каналів Музею: сторінка фейсбук, інстаграм, сайт, YouTube  здійснювати інформаційний супровід та […]

переглянути вакансії

Музей “Територія Терору” шукає науков(у)ого співробітни(цю)ка

Меморіальний музей тоталітарних режимів “Територія Терору” – муніципальна інституція, завдання якої дослідити, осмислити та презентувати трагічні сторінки історії середини ХХ ст. у контексті викликів сучасності.  Для підсилення роботи інституції команда музею шукає науков(у)ого співробітни(цю)ка.
Ми шукаємо: історика/киню  який/яка буде зацікавален(а)ий в усній історії, з відмінними комунікаційними навичками, досвідом проведення усних інтерв’ю. 

переглянути вакансії

Музей “Територія Терору” шукає координатор(ку)а усноісторичного напрямку

Меморіальний музей тоталітарних режимів “Територія Терору” – муніципальна інституція, завдання якої дослідити, осмислити та презентувати трагічні сторінки історії середини ХХ ст. у контексті викликів сучасності.  Ми шукаємо:

працівника,  який/яка буде зацікавален(а)ий в усній історії, добре орієнтується в історичних темах ХХ  століття та сучасності, з відмінними комунікаційними навичками, із досвідом управління проектами та  як працювати із документами, звітами та базами даних. 

переглянути вакансії

Волонтер/волонтерка в усноісторичний проєкт #непочуті

Команда проєкту #непочуті шукає тих, хто зацікавлений в тематиці усної історії та травматичних подій ХХ століття.

переглянути вакансії