project

Оцифрування музейної колекції “Терирорія терору”

Оцифрування музейної колекції “Терирорія терору”. В 2022 році командою Скейрон було відсановано 50 музейних артефактів музею “Територія Терору”. 3д тур.  3д моделі.   Territory of Terror by SKEIRON on Sketchfab

project

Відновлення розписів синагоги “Тікват Ціон”

В 2019 році під час ремонтних робіт в офісі музею “Територія Терору” (вул. Шолом-Алейхема 14 (з 1895р. до початку німецької окупації вул. Бернштайна) були знайдені авторські розписи ХІХ століття.

project

Усноісторичний проєкт #непочуті

Наше основне завдання: зафіксувати та зберегти спогади безпосередніх очевидців подій 1930-1950-х років, щоб вони своїми голосами оповістили про трагічні сторінки історії наступним поколіннями.

project

#непочуті: о(при)люднення історії

Серія відеороликів про людей та їхні пережиття екстремального насильства у середині ХХ століття. Проєкт був реалізований у межах програми Фокус на культуру.

project

Memory of Ukraine

У березні 2020 року команда музею “Територія Терору” втілювала великий проєкт з едукаційною громадською організацією “Post Bellum” “Memory of Ukraine”, завдяки підтримці програми Transition від МЗС Чеської республіки.

project

Втрачене дитинство

Разом із чеською громадською організацією Post Bellum, за підтримки House of Europe, ми створюємо однойменну платформу, де візуалізуємо 30 усноісторичних інтерв’ю з людьми, які дітьми стали свідками насильства, репресій та злочинів проти людяності.

project

Виставка “Львів’43: Місто (не) пам’яті”

Виставка «Львів’43: Місто (не) пам’яті» присвячена трагедії винищення нацистами єврейської громади міста у 1941‒44 роках. На 12 інформаційних стендах можна ознайомитись з історією як самих місць пам’яті, так і пов’язаних з ними постатей в контексті Голокосту.