Війна як частина побуту. Artist-talk з художником Євгеном Голубєнцевим

Війна, тролейбус, літак, загинули, музей, трава, в’язні, орден, Батьківщина, похований, земля, стріляють, пістолет, хрест, Ісус Христос, церква, дзвони, собака, діти, тюрма, вибухи, ніч, феєрверк парад, памятник, вічний вогонь, форма, Лановий, загинули, німці, концтабір, арештували, голодні, парад, загинули, скелет, кості, прапор, копають, трава, камінь, памятник, це і багато іншого в розповіді Євгена Голубєнцева про свою творчість.

Цікавитись мистецтвом, зі слів матері, Євген почав в підлітковому віці. В полі зору Євгена оточуючий світ і побут, який, як це не дивно, виявляється неможливо помислити без Другої світової війни, і після 75-ти років по її завершенню.
В численних працях, що репрезентують Велику Війну, перед нами постають переосмислені образи видатних людей, подій, добре відомих місць і речей. Вкрай індивідуальний погляд Євгена на відголоси Другої Світової Війни, підводить нас до необхідності сформувати таке ж особистісне судження про нашу спільну історію.

Artist-talk пройшов 11 вересня, в музеї “Територія Терору”, в рамках Днів європейської спадщини у Львові. 

Євген поділився рефлексіями на тему Другої світової війни, вперше показавши більше 80-ти авторських робіт.

Про художника:
 
Євген Голубєнцев народився 30 червня 1991 року у Києві. Закінчив школу “Надія” та профтехучилище за спеціальністю “кухар”.
Цікавиться історією, практиками памяті та меморіалами, кладовищами, Китаєм, світом тварин та рослин.
Про свої зацікавлення Євген каже : “Багато малюю, дивлюсь фільми, читаю книги”.
Працює та проживає поперемінно у місті Києві та селі Вабля. Учасник і в якомусь сенсі співзасновник, постійний автор ательєнормально (2018). Працює в графічних, живописних техніках та з фото.

Переглянути запис події:

Ми дякуємо нашим друзям з ательєнормально та чекаємо наступних зустрічей!

 

Фото: Наталія Хасаншін