Ексклюзивний показ фільму “Поверніть мого тата!”

Кількість людей, позбавлених волі у рамках політично мотивованих справ, продовжує збільшуватись з кожним роком в окупованому Криму. Уже понад 200 дітей змушені рости без рідного батька, без його щоденної підтримки та піклування.

Фільм розповідає історії п’яти дітей, що залишилися без батька через злочинні дії Кремля. Історії розказані самими дітьми, які вражають своєю стійкістю.

 

Марк Шаймарданов, який з 2014 року приживає у Львові разом зі своєю мамою, Ольгою, розповів історію свого батька Тимура, який вважається зниклим безвісти. Чоловік пропав ще 7 років тому.

Директорка музею “Територія Терору”, Ольга Гончар, підкреслила, що тема втраченого дитинства цього року особливо актуальна для дослідників та дослідниць Музею. “Ми багато співпрацюємо з кримськотатарською громадою, поширюємо інформацію про переслідування, репресії та депортації” – зазначила директорка.

Ескендер Берієв, один з авторів фільму, голова правління Кримськотатарського ресурсного, розповів про те, як виникла ідея фільму, а також як можна долучитись до допомоги постраждалим.

Ми дякуємо Кримськотатарському ресурсному центру за показ, а також нашим друзям з кримськотатарської громади. Ми завжди раді нашій співпраці!