Допомога від Міжнародного альянсу захисту культурної спадщини в зоні конфліктів ALIPH Foundation

Війна внесла свої корективи у роботу установ культури України, зокрема музеїв.
 
Ми, команда музею “Територія Терору”, встигаємо волонтерити, працювати, проводити екскурсії та лишаємось в Україні. Один із фронтів нашої роботи – збереження нашого музею та колекцій.
Нас неймовірно надихає підтримка, яку ми отримуємо від наших колег в Україні та за кордоном. Адже із початку війни до нас писали, телефонували, пропонували допомогу дуже багато інституцій, наших відвідувачів і це лише підтверджує, що ми на своєму місці та рухаємось в правильному напрямі!
 
Саме тому цим дописом ми розпочинаємо серію публікацій про те, як музей працює під час війни та про наших старих і нових партнерів, яких нам вдалось відшукати в цей непростий для України час.
 
Перш за все розповімо про Міжнародний альянс захисту культурної спадщині в зоні конфліктів ALIPH Foundation, що базується в Швейцарії. Фонд надає мікрогранти на захист культурної спадщини в Україні та допомагає музеям зберегти власні фонди.
Завдяки підтримці Фонду ALIPH до Музею “Територія Терору” прибула гуманітарна допомога. Це пакувальні матеріали, техніка, вогнетривкі шафи для документів, система відеонагляду та інше необхідне обладнання для захисту.
 
Дякуємо колегам за підтримку!
Зберігаємо українську спадщину для Львова, України і світу!
Разом ми сильніші!