Допоможи команді і друзям музею “Територія Терору” з України

Дорогі друзі, колеги, партнери Меморіального музею тоталітарних режимів “Територія Терору у Львові в Україні.

 

Звертаюсь до Вас від свого імені та команди музею із проханням підтримати нашу інституцію у час російсько-української війни. 

 

Наша команда лишається в Україні для збереження музею, фондової колекції та волонтерства. 

 

У перші дні війни ми долучились до допомоги армії та внутрішньо переселеним громадянам, прийняли рідних із Києва та інших міст у себе вдома у Львові, віддали частину меблів для облаштування укриттів у місті, очікуємо прибуття гуманітарної допомоги і будемо музеєм-складом, тримаємо контакти із музейниками Донеччини та іншими регіонами. 

 

Ми перекриваємо актуальні потреби музею власним коштом, або ресурсом партнерів. Ситуація змінюється щохвилинно і ми оперативно реагуємо на виклики. 

 

Ще одним фронтом допомоги є колеги-музейники із Донбасу та інших регіонів. Вони знаходяться на межі гуманітарної кризи. Надходять запити на фінансову підтримку, яка покрила б базові потреби – вода, їжа, ліки. 

 

Я відкрила приватні рахунки у Євро, Доларах для прийому допомоги, адже сьогодні це єдиний оперативний спосіб вирішити усі поточні питання. 

 

Прошу також із розумінням поставитись до ситуації, адже деякі витрати можна покрити лише готівкою. Лише із приватних коштів. Товари швидко зникають і стають дефіцитними. 

 

Я не знаю, що буде далі, скільки часу триватиме війна, але для мене як для керівника інституції залишається також важливим підтримка моїх колег, їх сімей та рідних, наших друзів.

 

Моя родина також опинилась у статусі біженців і втекла із під обстрілів із Києва до Львова.

 

Я беру на себе відповідальність за розподіл коштів і ресурсів і готова за неї звітувати перед кожним.

 

Я надсилаю цей лист лише друзям, колегам, партнерам музею і прошу Вас поширювати його лише перевіреним контактам із міркувань безпеки. 

 

Наостанок зазначу, всі паролі від онлайн фондового сховища музею будуть продубльовані нашій колезі музейниці Ользі Мусі – вона знаходиться у Лондоні у безпеці і буде мати доступ до матеріалів, що не було б далі із нами усіма в Україні. 

 

Прошу Вас про допомогу та вірю в Україну і нашу перемогу!Директорка музею, Ольга Гончар

 

Проєкт “Втрачене дитинство” https://lostchildhood.org.ua/

Фейсбук музею https://www.facebook.com/TerritoryTerror

Інстаграм музею https://www.instagram.com/terrormuseum/

Ютуб музею https://www.youtube.com/c/TerritoryTerror