Листівка УПА “Брати, насильно загнані в Стребки!”

Листівка-звернення до українців, які увійшли до складу  воєнізованих формувань, створених з місцевого українського населення для захисту радянської влади та господарства в боротьбі проти українського підпілля в регіонах. Підпис “українські повстанці” 1950 р.

Матеріал / техніка:
папір, чорнило/друк
Інвентарний номер:
ТТ КН- 2398
Збірка:
Документи самвидаву