Листівка-пересторога українцям, які записались до воєнізованих формувань, створених з місцевого українського (на початку також із польського) населення для захисту радянської влади та господарства й боротьби проти українського підпілля в регіона з метою не потрапити в радянську армію чи поїхати на Донбас, що цих цілей вони не зможуть досягнути. 1950р. Підпис “Українські повстанці”.